Grimerja e bën Dafinën si “loçkë”, por një detaj tjerë merr gjithë vëmendjen

Dafina Zeqiri, është njëra nga ikonat e muzikës shqiptare.

Që me daljen e parë të saj në skenë, ajo ka në sy për zërin dhe stilin e veçantë që kishte, shkruan ORAinfo.

Ajo, vazhdoi tutje duke sjellë këngë dhe hite të cilat u pëlqyen shumë nga publiku, prandaj ajo i ka rezistuar kohës duke qenë njëra nga artistet më të pëlqyera e të kërkuara.

Dafina, ka një pamja shumë interesante, ani pse në fytyrën dhe trupin e saj ka bërë intervenime. Së fundmi ajo është shfaqur nga një sallon bukurie, ku grimerja e ka bërë një “loçkë” të vëretë.

Ajo çka bie në sy është gjoksi i saj i cili për pak sa nuk iu ka zbuluar i gjithi./ORAinfo/