Grimerja e shndërron në ‘kukull’ Nora Istrefin

Nora Istrefi, vazhdon të jetë shumë i komentuar.

Ajo është këngëtare shumë e dashur për publikun dhe vazhdon të jetë shumë aktive në botën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Mirëpo, ajo është më shumë e përfolur për jetën e saj private.

Martesa dhe ndarja e saj me Robet Berishën ende po përflitet.

Gjithsesi, ajo po vazhdon jetën e saj dhe angazhimin në koncerte dhe mbrëmje.

Se fundmi Nora ka publikuar një foto ku tregon që sapo ka dalë nga frizerka.

Me flokë të rregulluara thjeshtë dhe me grim të lehtë, Nora po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/