Grimerja ja ka transformuar fytyrën, Yllka Kuqi e bën këtë veprim

Yllka Kuqi, po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo është njëra nga këngëtaret e reja e cila shumë shpesh sjellë projekte e bashkëpunime të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme, shkruan ORAinfo.

Tani shumica prej artistëve po bëhen gati për xhirimet e festave të fundviti, ku njëra ndër to është edhe këngëtarja gjakovare, Yllka Kuqi.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një foto ku tregon qe sapo ka dal nga salloni i ondulimit.

E grimosur rëndë dhe me flokë të lëshuara, Yllka është transformuar në pamje.

A po e njihni? /ORAinfo/

Lajme me shume...