Harrojeni Gentën, motra e saj është një “kukull” e vërtetë

Rama nesër do të jetë në Kosovë, viziton korporatën “Devolli” dhe familjen e Thaçit në Burojë

Genta Ismajli, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë që është pjesë e botës së muzikës, ajo asnjëherë nuk ka pushuar së punuari në profesionin e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo çfarë e ka ndarë për ca kohë nga jeta e muzikës, ishte vetëm shtatzënia dhe ardhja në jetë e dy binjakëve të saj.

Madje, këngëtarja nuk e ka fare kompleks të i postojë ata shumë shpesh. E kësaj radhe Genta për adhuruesit e saj ka ndarë një foto të motrës së saj, Andës.

Ajo qenka një bukuroshe e vërtetë./ORAinfo/

Rama nesër do të jetë në Kosovë, viziton korporatën “Devolli” dhe familjen e Thaçit në Burojë