Hashim Thaçi në Hagë, Endriti shkon në këtë vend me Mozzikun

Ja çfarë bënë i biri me reperin Mozzik.

Mozzik është reperi senzacional që ka arritur famë të jashtëzakonshme në vend, por edhe në shtete të tjera.

Reperi, është bërë i njohur dhe dëgjuar edhe në Gjermani, pasi për një kohë jetoj atje, shkruan “Kosovarja”.

Mozzik, ka treguar prej kohësh edhe animin e tij politik. Siç dihet, reperi është krah “PDK”-së dhe nuk e ka fsheh as afërsinë e tij me liderët e partisë.

Tani, Mozziku shihet duke u shoqëruar me Endrit Thaçin, të birin e Presidentit Thaçi. Ja ku kanë shkuar e çka po bëjnë.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !