Hasin në ngërç bisedimet e Man Utd për këtë lojtar

Inter dhe Man City, në luftë për yllin e Real Madrid

Negociatat e Flamengos për nënshkrimin e Andreas Perieira nga Manchester United kanë arritur në një ngërç, konfirmon GOAL.

Pala braziliane dëshiron të blejë Pereira, por kufiri i tyre për marrëveshjen e mundshme është 10 milionë euro,përcjell ORAinfo.

Inter dhe Man City, në luftë për yllin e Real Madrid

Oferta e tyre më e fundit është nën atë shumë, dhe ata do të duhet të rrisin tarifën që Man Utd ta konsiderojë atë. /ORAinfo/