Hoxhaj flet sikur partia e tij mos të ishte kurrë në pushtet: PDK do të rindërtojë gjithçka që rrënuan Kurti e Hoti

Kandidati për kryeministër nga PDK, Enver Hoxhaj, thotë se partia e tij kur të vije në pushtet do ta rimëkëmbë shtetin nga kriza politike, shëndetësore e ekonomike.

Hoxhaj thotë se PDK do t’i rindërtojë të gjitha ato që u rrënuan që nga 6 tetori nga dy qeveritë e kaluara, që sipas tij ishin totalisht të papërgjegjshme.

Postimi i tij:

Mbrëmë ishim në Obiliq, bashkë me deputetët Bekim Haxhiu dhe Evgjeni Thaçi – Dragusha dhe anëtarin e kryesisë, Fehmi Mujota, ku u pritëm me entuziazëm të madh nga dega e PDK-së, në krye me Lulzim Sadikun.

PDK do ta rimëkëmbë shtetin nga kriza politike, shëndetësore e ekonomike.

PDK do t’i rindërtojë të gjitha ato që u rrënuan që nga 6 tetori nga dy qeveritë e kaluara, që ishin totalisht të papërgjegjshme. #PDK #Rimëkëmbje #HoxhajKryeministër.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !