Hudhje letrash e fishkëllima, ndërpritet fjalimi i Hotit për dialogun

Ja kush janë dy femrat që e penguan fjalimin e kryeministri HotitNjë incident ka ndodhur gjatë tryezës së organizuar nga KDI, e ku ishte duke folur kryeministri Hoti.

Në momentin që Hoti ishte duke mbajtur fjalim, dy aktiviste të PSD-së kanë ndërprerë fjalimin e Hotit, shkruan lajmi.

Në ato momente kanë shpërthyer edhe fishkëllimat.

Të njëjtat, Hotit ia kanë përmendur të drejtat e grave, mirëpo se nuk është dëgjuar saktësisht se cila ishte arsyeja e një veprimi të tillë.

Ja kush janë dy femrat që e penguan fjalimin e kryeministri Hotit

“Nuk e keni gjetë njeriun e duhur për këtë. Sepse jam në anën e juaj”, i është përgjigjur Hoti atyre.

“S’e keni gjet as vendin as njeriun e duhur me bo këtë veprim”, ka thënë ai.

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !