Humb jetën 94 vjeçari në Kavajë, vdiq pasi nipi i tij i vendosi flakën shtëpisë

94 vjeçari Jashar Tafa, që u nxorr nga shtëpia e tij që po digjej dy ditë më parë në Luz të Vogël të Kavajës, ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme.

Ai nuk ka arritur t’u mbijetojë djegëve dhe plagëve që ka marrë kur banesa e tij është shkrumbuar nga flakët.

Mësohet se zjarrvënia ka qenë e qëllimshme dhe për këtë shkak është arrestuar nipi i tij me inicialet Rr. T. Dyshohet se ai i ka vendosur flakën shtëpisë pas një zënke që ka pasur me gjyshin.

The post Humb jetën 94 vjeçari në Kavajë, vdiq pasi nipi i tij i vendosi flakën shtëpisë appeared first on Zonë E Lirë.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !