Humbi nënën katër vite më parë, Ardit Gjebrea prekë të gjithë me masazhin emocional

Për Ardit Gjebrean, sot është një datë e zymtë.

Sot janë bërë 4 vite që kur Ardit Gjebrea humbi nënën e tij.

Në këtë datë kur ai humbi gjysmën e tij padyshim nuk do të mungonte një dedikim.Përmes rrjeteve sociale ai ka prekur me fjalët.

“U zgjova sot dhe imagjinova të dilte nga dhoma e saj të më përshëndeste, t’i ndieja aromën, por nuk është dot më.

E kam çdo ditë me vete, një lidhje e fortë që do më shoqërojë gjithë jetën. 4 vite… si sot… mami”, ka shkruar ai krahas një fotoje të postuar në InstaStory.