I biri bën 4 vjeç, Andrra Destani i dedikon fjalët më të ndjera: Të dua sikur mos kishte një të nesërme…

Sot është një ditë e veçantë për familjen e Sinan Hoxhës dhe Andrra Destanit. Vogëlushi i tyre, Ansi feston ditëlindjen dhe përveç urimeve të marra nga njerëzit e dashur, nuk kishte se si të mungonte një urim plot ndjenjë nga mami Andrra.

Husband says goodbye to ‘kind and beautiful’ paraplegic wife paralysed in childhood accident

Andrra ka publikuar në profilin e saj të Instagramit disa foto që përkojnë me periudha të ndryshme, që nga lindja e vogëlushit e deri më sot. Krahas fotos ajo i ka dedikuar Ansit fjalët më të ëmbla, teksa shprehet se ai është bekimi i çdo dite.

Husband says goodbye to ‘kind and beautiful’ paraplegic wife paralysed in childhood accident

“E falenderoj zotin për gjithçka kam, por asnjëherë s’do të jetë mjaftueshëm për ty! E di, e ndjej se dielli yt nuk do të shuhet kurrë, por çfarëdo të na servirë jeta unë premtoj të jem me ty pakohë në çdo hap tëndin. Mos e ndal kurrë vrapin e jetës, për askënd e asgjë…Je në çdo lutje timen, biri im! Të dua sikur mos kishte një të nesërme… 4 vite me ty ishin më shumë se një ëndërr. Gëzuar ditëlindjen, bekimi im i çdo dite”, ka shkruar Andrra.

Husband says goodbye to ‘kind and beautiful’ paraplegic wife paralysed in childhood accident

The post I biri bën 4 vjeç, Andrra Destani i dedikon fjalët më të ndjera: Të dua sikur mos kishte një të nesërme… appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !