“I ke thyer zemrën”, Tea zbulon mesazhet private me Andin, tregon ç’do bëjë nëse ai nuk kthehet tek Përputhen

Tea dhe Andi janë duke u konsoliduar si çift në emisionin “Përputhen”. Por në puntatën e djeshme, Bora Zemani u shpreh se Andi ka disa ditë që nuk po komunikon me stafin e emisionit.

Lexo edhe: Andi largohet nga “Përputhen”? Veprimi i tij i fundit habit ndjekësit

Së fundmi, Tea i është përgjigjur disa pyetjeve të ndjekësve në Instastory. Njëri prej tyre e ka pyetur Tean nëse ajo do të largohej sikur Andi të mos pranonte të kthehej më në program.

“Sigurisht që po”, ka qenë përgjigjia e Teas. Ndërkaq, një fans i ka kërkuar Teas të publikojë bisedën e fundit me Andin dhe ajo ua ka plotësuar dëshirën.

Në bisedën e publikuar, shihet se Tea i ka dërguar Andit një foto të tijën me Eminin dhe i shkruan “Foli Eminit Andi, i ke thyer zemrën”, ndërsa Andi e ka pritur me të qeshura këtë mesazh.

The post “I ke thyer zemrën”, Tea zbulon mesazhet private me Andin, tregon ç’do bëjë nëse ai nuk kthehet tek Përputhen appeared first on Zonë E Lirë.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !