“I thashë PO”, Rina publikon foton me unazën në dorë, por propozimin nuk e bëri Sin Boy

Një nga çiftet më të komentuar të showbiz-it shqiptar janë Rina Balaj dhe Sin Boy, të cilët publikojnë video dhe foto të ndryshme së bashku.

Së fundmi, Rina ka publikuar një foto të dorës së saj, në të cilën mbante një unazë dhe tregonte se ka pranuar një propozim.

Ndonëse të gjithë prisnin propozimin e Sin Boy, nuk bëhet fjalë për këtë gjë. “I thashë PO… picës”, ka shkruar me humor Rina.

The post “I thashë PO”, Rina publikon foton me unazën në dorë, por propozimin nuk e bëri Sin Boy appeared first on Zonë E Lirë.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !