Infektohen me koronavirus prindërit e këngëtares së famshme shqiptare

Këngëtarja shqiptare zbulon se prindërit e saj janë prekur nga COVID-19. Ajo ka thënë se prindërit tash janë duke u rikuperuar nga ky virus.

Bebe Rexha javë më parë kishte njoftuar se një mik i një miku të saj kishte ndërruar jetë pas infektimit me COVID-19, dhe kishte kërkuar nga fansat të respektojnë distancën sociale, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.

Gjatë ditës së enjte këngëtarja nga Dibra ka zbuluar gjatë një interviste se prindërit e saj janë prekur nga koronavirusi dhe tani janë duke u rikuperuar nga kjo sëmundje.

“Ata morën virusin, dhe për disa javë ishin shumë të sëmurë, dhe unë isha tejet e nervozuar”.

Bebe jeton në Los Angeles ndërsa prindërit i ka në Neë York dhe ajo tha se kishte menduar udhëtimin në New York për të qëndruar afër me ta.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !