Ish-ushtaraku sulmon me shpatë policët, ja momenti kur ekzekutohet (FOTOT)

Policia në Las Vegas të SHBA-ve ka vrarë me armë zjarri një ish-ushtarak të sëmurë mendorë, i cili tentoi t’i godiste efektivët me shpatë. Justin Charland, 40 vjeç, kishte shqetësuar fqinjët duke folur me vete dhe duke bërtitur gjatë gjithë kohës. Për këtë arsye ata kërkuan ndihmën e policisë.

Por në momentin që policia erdhi, Justin, nuk i është përgjigjur thirrjes së tyre për të biseduar dhe ka tentuar t’i godasë me shpatë. Në këtë moment ka reaguar oficeri Vincen Segura duke e qëlluar me armë ish-ushtarakun. Edhe pse ai u dërgua menjëherë për në spital, nuk arriti t’i mbijetonte plagëve të marra, shkruan Daily Mail.

Nga krahu tjetër motra e 40 vjeçarit tha se ai ishte një veteran i ushtrisë dhe vuante nga problemet mendore. Po ashtu shtoi se kohët e fundit policia kishte vizituar plot tre herë shtëpinë e vëllai të saj.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.
Per HOSTING Qe te krijoni nje webfaqe kliko ...
InterServer Web Hosting and VPS

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !