Itali/ Vetëm 174 viktima në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit në Itali janë shënuar 174 viktima dhe janë infektuar 1389 persona.

Ndërkohë që janë shëruar 1740 pacientë.

Në total numri i viktimave në vend është 28884 dhe 81654 të shëruarit. Aktaulisht numri i të infektuarve është 100179. Në total janë bërë 2 153 772 tampone.

Duhet thënë se sot është regjistruar numri më i ulët i viktimave të regjistruar që prej datës 10 mars .

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !