Italia ndërmerr hapin e madh, ja kur hapen 2 aeroportet

Top lawyer says trials should be held without juries during pandemic

Top lawyer says trials should be held without juries during pandemic

Italia njoftoi se do të rihapë dy aeroporte gjatë javës së ardhshme. Bëhet fjalë për një aeroport në Romë dhe një në Firence, të cilët janë mbyllur për shkak të pandemisë së koronavirusit. Aeroportet u mbyllen më 13 mars.

Zyrtarët kanë filluar të lehtësojë masat e izolimit, të cilat i kanë vendosur për të parandaluar përhapjen e koronavirusit të ri.

Italia është ndër vendet më të goditura në botë nga koronavirusi. Të enjten autoritetet njoftuan edhe për 285 vdekje të reja, duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave në 27.967.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !