“Jam me fat!”Capital T flet për Adrola Dushin

Donaldi sjell në vëmendje një shprehje të Borës që u bë virale mes situatës me Beatrix

Capital T në një intervistë ka folur edhe për Adrola Dushin, me të cilën është përfolur për një lidhje dashurie.

Teksa hodhi poshtë fjalët, Capital T tha se së bashku janë vetëm shokë të mirë.

“Me duket version i dëgjuar, qenka bashkepunim i mirë se di kush e ka bërë. U Adrola Dushi?

“Se di pse ma përmendin kudo Adrolën nëpër emisione, por ne jemi shokë të mirë. Jam me fat! Edhe ju jeni me fat se dhe ju u ka shokë të mirë” tha Capital T.