“Jam shumë i lumtur që jam djali i Gabrielës”, Niko Komani përlotet në studio për të ëmën

Stilisti i njohur i VIP-ave, Niko Komani, ka qenë i ftuar në emisionin “E ardhmja është vajzë”, ku ka folur për lidhjen e veçantë me të ëmën.

Ai është përlotur dhe ka thënë se është mjaft krenar që është djali i Gabrielës. Ai shtoi se gjithmonë do të jetë një emocion të flasi në studio për gjininë e bukur.

Jam shumë i lumtur që jam djali i Gabrielës. Kam një lidhje shumë të fortë me të dhe jam shumë i lumtur të flisja për të në një emision të tillë, dedikuar gjinisë së bukur”, tha Niko.

The post “Jam shumë i lumtur që jam djali i Gabrielës”, Niko Komani përlotet në studio për të ëmën appeared first on Zonë E Lirë.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !