‘Jashtë Instagramit është zonjë e shtëpisë’, Ariana shfaqet duke pastruar oborrin e shtëpisë në Brezovicë

Protestuesit e sulmojmë me ngjyrë ambasadorin rus në Poloni

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Ariana është shumë aktive në rrjetet socaile ku bën postime nga më të ndryshmet, ku shfaqet e veshur me stil e një zonjë e rëndë.

E këtë vikend, Ariana e ka kaluar me familje në shtëpinë e tyre në Brezovicë.

Ajo është shfaqur duke e pastruar oborrin e shtëpisë.

‘Jashtë Instagramit është zojë e shtëpisë’, ka qenë përshkrimi që i është bërë videos e ku shihet Ariana duke fshirë si ‘nuse s’pari’. /ORAinfo/

Pamje: