Jemi yje që ndriqojmë – “Perla” e këngëtarit të ri, Adonis Binaku (video)

Është një nga ata emra që premton shumë për të ardhmen.

Bëhet fjalë për djaloshin Adonis Binaku, për të cilin muzika dhe këndimi duket të jenë dy drejtimet kryesore që pritet t’i ndjekë, teksa deri më tani ka treguar se gëzon gjithë potencialin e nevojshëm për të bërë para.

Së fundi, ai ka publikuar edhe projektin, “Jemi yje që ndriqojmë”, projekt ky që i atribuohet kombëtares së Kosovës.

Tekstin e ka shkruar Jehona Lumi, ndërsa Rinor Ukimeri muzikën dhe orkestrimin.

Adonisi edhe më parë ka publikuar këngë, të cilat kanë pasur suksese të mëdha.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !