“Jeta po ndodhë tani”, Kënga Haziri sjell imazhe nga pushimet me të dashurin

Vetëm tani që e gjeti dashurinë Kënga po e jeton jetën vërtetë.

Kënga Haziri është fillimisht u bë e njohur si vajza e politikanit të njohur Lufti Haziri.

Por shpejt ajo fitoi mbështetësit e saj kështu duke u bërë një blogere dhe influencer mjaft e ndjekur dhe e pelqyer nga të gjithë.

Ajo së fundi ka bërë publike lidhjen e saj romantike dhe poashtu ka ndarë edhe imazhe të ndryshme nga pushimet bashkë me të.

Vëmendje mori mbishkrimi në një kollzzh fotosh të pblikuara ku bukuroshja shkruan “Jeta po ndodhë tani”.