Home / JETA / FOTOT: (Zh)veshjet e nuseve në ditën e dasmës

FOTOT: (Zh)veshjet e nuseve në ditën e dasmës

Veshja e fustanit të nusërisë është ëndërr e çdo vajze.

Por ëndrra për një fustanin e nusërisë i ka kaluar kufinjtë e imagjinatës për këtë vajza që do të shikoni më poshtë.

Në foto do të shikoni disa nga fustanet më të tmerrshme që i kanë tmerruar edhe vet dhëndërrit, di dhe një lakuriqësi e tepruar.(TemA)

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 18, 2018 1:25 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=181182
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . FOTOT: (Zh)veshjet e nuseve në ditën e dasmës FOTOT: (Zh)veshjet e nuseve në ditën e dasmësRating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other