Home / JETA / Habit Kastro Zizo: Do jem gay për 2 vite, është trend…

Habit Kastro Zizo: Do jem gay për 2 vite, është trend…

Habit Kastro Zizo: Do jem gay për 2 vite, është trend…

Jeta nga GazetaTemaI ftuar në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani ishte këngëtari shqiptar, Kastro Zizo dhe bashkëpunëtori i tij në projektin e fundit, Tsunami.

Dyshja foli rreth këtij bashkëpunimi me këngën, “Konga e çajit” dhe sesi erdhi ne jete ky duet. Por perpos kësaj, gjatë intervistës në lojën “PO apo JO”, Fatma pyet çunat nëse kanë shkruar ndonjëherë letër dashurie dhe merr nga secili një PO, por moderatorja me shaka i kthehet Kastros, duke i thënë:

Fatma: “Ti ke shkruajtur letër dashurie?”

Kastro: “Pse mi ça jam unë? Ndonjë borzilok ë? Patjetër!

Fatma: “Epo t’i bësh këngë çajit dhe jo të dashurës, dyshoj të shkruash letër dashurie.

Kastro: Kam bërë aq shumë këngë për femra, sa që po mendoj diku te 2 vjet, të bëhem gay fare!

Kot kështu gjëndje, 2018 – 2020 po rri GAY, ca kohë meqënëse është trend.” shprehet me shaka Kastro duke shkaktuar të qeshura në studio.

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Nga KosovaToday.com June 13, 2018 9:59 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=224947
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Habit Kastro Zizo: Do jem gay për 2 vite, është trend… Habit Kastro Zizo: Do jem gay për 2 vite, është trend…Rating: 4.8