Home / JETA / Ka vënë një grumbull ngjyrash të ndryshme në flokë! Rezultati do t’ju ngazëllejë (Video)
Ka vënë një grumbull ngjyrash të ndryshme në flokë! Rezultati do t’ju ngazëllejë (Video)

Ka vënë një grumbull ngjyrash të ndryshme në flokë! Rezultati do t’ju ngazëllejë (Video)

Edhe pse nga pak ekstrem dhe në shikim të parë duket e komplikuar “frizurën kozmike” siç e ka quajtur Tessarr Goad, mund ta bëni edhe vetë.

Kjo vajzë në kanalin e vetë në YouTube ka publikuar videon e cila tregon se si mund t’i ngjyrosni vetë flokët me ngjyra të pazakonshme dhe të theksueshme dhe të bëni versionin tuaj të “frizurës kozmike”.

Ka vënë një grumbull ngjyrash të ndryshme në flokë! Rezultati do t’ju ngazëllejë (Video)

Tessarr ka përdorur nuanca të ndryshme të cilat duket se janë qitur kuturu, transmeton Telegrafi.

Mirëpo do të befasoheni kur të shikoni se sa mirë duken.

 

 

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 14, 2018 8:24 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=165136
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ka vënë një grumbull ngjyrash të ndryshme në flokë! Rezultati do t’ju ngazëllejë (Video) Ka vënë një grumbull ngjyrash të ndryshme në flokë! Rezultati do t’ju ngazëllejë (Video)Rating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other