Home / JETA / Këshilla të fitnesit Playboy: Ushtrimet më të reja për forcim të vitheve (Video)
Këshilla të fitnesit Playboy: Ushtrimet më të reja për forcim të vitheve (Video)

Këshilla të fitnesit Playboy: Ushtrimet më të reja për forcim të vitheve (Video)

Disa vajza shkojnë në palestër vetëm për t’u njohur me meshkuj të pasur, të bukur dhe muskulorë, ndërsa disa ushtrojnë për të bërë trupin më të fuqishëm, më të shëndetshëm dhe më seksi.
Natyrisht, ato të grimosura dhe me rroba më të shtrenjta të cilat nuk djersitin asnjë pikë djerse dhe më shumë bisedojnë sesa që bëjnë pas pasanikëve mirëpo vajzat të cilat ushtrojnë seriozisht shkojnë aty sepse e duan trupin e vet.
Prandaj, Sarah Stage për Playboy ka xhiruar një video të shkëlqyeshme në të cilën tregon pesë ushtrimet më të mira për vithe të forta! – transmeton Telegrafi.
Rastësisht, Sarah është lepurushe e cila këto ushtrime i demonstron në veshje të brendshme, mirëpo ushtrimi në këto rroba është bërë rastësisht.Këshilla të fitnesit Playboy: Ushtrimet më të reja për forcim të vitheve (Video)

Nga KosovaToday.com May 13, 2018 9:07 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=177787
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Këshilla të fitnesit Playboy: Ushtrimet më të reja për forcim të vitheve (Video) Këshilla të fitnesit Playboy: Ushtrimet më të reja për forcim të vitheve (Video)Rating: 4.8