Home / JETA / Trend absolut i këtij sezoni: Rrobat nga kadifeja, qëndisma, tyli apo dantella!
Trend absolut i këtij sezoni: Rrobat nga kadifeja, qëndisma, tyli apo dantella!

Trend absolut i këtij sezoni: Rrobat nga kadifeja, qëndisma, tyli apo dantella!

Kadifeja, sipas mendimit të ekspertëve të modës, është trend absolut i këtij sezoni.

Rrobat nga kadifeja janë ideale për vajzat dhe gratë të cilat dëshirojnë të jenë gjithmonë në trend dhe të cilat dinë se si t’i kombinojnë kompletet trendi me tyl të tejdukshëm, transmeton Telegrafi.

Trend absolut i këtij sezoni: Rrobat nga kadifeja, qëndisma, tyli apo dantella!

Fustanet e kadifenjtë në kombinim me lëkurën dhe dantellën janë zgjedhje e vërtetë për raste solemne. Vëmendje e veçantë në këtë koleksion i është kushtuar palltove me ngjyra të ndryshme.

Trend absolut i këtij sezoni: Rrobat nga kadifeja, qëndisma, tyli apo dantella!

Kombinimet e lëkurës, kadifesë dhe dantellës me qëndisma dore, koleksionit i japin dozë të veçantë luksit unik.

Motivet e qëndisura me dorë koleksionit i japin notë të veçantë të inspiruar nga bukuria e natyrës.

Trend absolut i këtij sezoni: Rrobat nga kadifeja, qëndisma, tyli apo dantella!

Trend absolut i këtij sezoni: Rrobat nga kadifeja, qëndisma, tyli apo dantella!

Nga ngjyrat dominojnë e gjelbra, vjollcë e errët, e zeza, bordo, e kaltra dhe ngjyrë mjedre.

Trend absolut i këtij sezoni: Rrobat nga kadifeja, qëndisma, tyli apo dantella!

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 15, 2018 8:25 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=165308
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Trend absolut i këtij sezoni: Rrobat nga kadifeja, qëndisma, tyli apo dantella! Trend absolut i këtij sezoni: Rrobat nga kadifeja, qëndisma, tyli apo dantella!Rating: 4.8