Home / JETA / VIDEO emocionuese: Binjakët qajnë kur i ndajnë nga njëri-tjetri, pushojnë kur i afrojnë

VIDEO emocionuese: Binjakët qajnë kur i ndajnë nga njëri-tjetri, pushojnë kur i afrojnë

Dy binjakë të porsalindur kanë habitur infermierët me veprimet që ata bënin.

Binjakët fillojnë të qajnë kur i largojnë nga njëri-tjetri dhe pasi i afrojnë pushojnë qari.

Weston dhe Caleb Lyman nga Orlando janë filmuar në videon e ëmbël nga babai i tyre Dane në marternitet. (TemA)

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 18, 2018 1:25 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=181183
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . VIDEO emocionuese: Binjakët qajnë kur i ndajnë nga njëri-tjetri, pushojnë kur i afrojnë VIDEO emocionuese: Binjakët qajnë kur i ndajnë nga njëri-tjetri, pushojnë kur i afrojnëRating: 4.8