Jo me Goldin, Ermira tregon se me kë e kaloi ditën sot


Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

E përmes postimit të fundit ajo tregoi se sot doli për kafe me një mikesh të saj./ORAinfo/


Mundesia me shume...
Pamje me shume...