Jonida duket joshëse në imazhin e fundit, Romeo do t”bie pishman se çfarë ka humbur

Jonida Maliqi, është njëra nga artistet më të dashur në show-bizzin shqiptarë.

Ani pse kohëve të fundit nuk ka sjellë një projekt të ri, ajo prapë se prapë është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ani pse nuk është përfolur shumë për jetën profesionale, ajo gjithmonë është komentuar për jetën e saj private.

Jonida për një kohë të gjatë ka qenë në lidhje me aktorin komedia, Romeo Veshaj, vëllaun binjak të Donaldit.

Ata vitin që lamë pas, janë ndarë dhe secili ka vazhduar jetën e tyre. E në një imazh që ka postuar Jonida, Romeo do t”i bie pishman se çfarë femre ka humbur./ORAinfo/

Lajme me shume...