Ju ka ikur të gjithëve, Semi paska shkëlqyer me këtë veshje në ditëlindjen e Borës

Semi Jaupaj, u bë e njohur për publikun e gjerë me pjesëmarrjen e saj në Big Brother.

Këngëtarja shqiptare, ishte shumë e dashur për publikun pasi që ishte shumë realiste brenda shtëpisë, shkruan ORAinfo.

Ani pse nuk ishte shumë aktive në punët e shtëpisë, Semi ishte shumë aktive në pjesëmarrjen e debateve mes banorëve.

Duke qenë se qëndroi pothuajse dy muaj brenda, Semi është komentuar edhe për pamjen e saj të jashtme.

Së fundmi, Semi ka publikuar disa fotografi nga ditëlindja e shoqes sw saj, Bora Zemani.

E veshur me fustan të shkurtë dhe të ngushtë, Semi duket përfekte. /ORAinfo/

Lajme me shume...