‘Ka i keni burrat sonte loçka’, Fjolla ‘ngacmon’ gratë me këtë veshje super provokuese

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, ndonëse po qëndron larg aktiviteteve muzikore vëmendja nuk i mungon asnjëherë.

Ajo u qëndron afër fansave të saj me postime të ndryshme në llogarinë e saj në Instagram, që shpesh herë janë provokuese, përcjell ORAinfo.

Fjolla sonte është bërë gati për me dal. E veshur shumë provokuese ajo nuk e ka lënë pa i ‘ngacmuar’ edhe gratë për burrat e tyre.

‘Ka i keni burrat sonte loçka’, ka qenë posimi i Fjollës, duke ja bashkangjur disa foto tepër provokeuse.

Ajo ka bërë të ditur se është përgatitur me dal dhe me këtë veshje sigurisht se do të marrë vëmendjen e meshkujve. /ORAinfo/