Kadri Veseli arrin tek familjarët në Mitrovicë

Veseli është pritur nga familjarë e miq të shumtë.

Ish-kryetari i PDK-së është liruar përkohësisht nga Gjykata Speciale disa ditë pasi ndërroi jetë nëna e e tij, Ajshe Veseli.

Nën siguri të lartë dhe me eskortë Kadri Veseli ka arritur për të qëndruar pranë familjes./Lajmi.net/

Lajme me shume...