Home / SHOWBIZ / Kaltrina na prezanton me vjehrrën
Kaltrina na prezanton me vjehrrën

Kaltrina na prezanton me vjehrrën

Kaltrina na prezanton me vjehrrën

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan KosovaToday.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Sot ajo është pyetur nëse e do vjehrrën, e në këtë pyetje ajo është përgjigjur: “Edhe ata shumë”.

Ndër të tjera ajo ka publikuar edhe një foto me vjehrrën e saj./KosovaToday/

Kaltrina na prezanton me vjehrrën

FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com August 16, 2019 10:52 am ne link https://kosovatoday.com/?p=460139
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kaltrina na prezanton me vjehrrën Kaltrina na prezanton me vjehrrënRating: 4.8