Kaltrina rregullohet bukur për festën e Bajramit, fustani i saj me ‘xixa’ mori tërë vëmendjen

Blerona ndryshon komplet stilin, do të befasoheni me këtë pamje

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur kosovare.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Në fotot e fundit, ajo shihet se është veshur e rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

Blerona ndryshon komplet stilin, do të befasoheni me këtë pamje

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !