Kaq para kërkon Bayern për lirimin e Lewandowskit

Liverpool nuk e ka ndërmend ta shesë këtë lojtar

Bayern Munich, shpreson për një tarifë transferimi prej 50 milionë eurosh për Robert Lewandowski, raporton Sport.

Barcelona është në bisedime për të nënshkruar me sulmuesin polak, por oferta e tyre e fundit u refuzua nga gjigantët gjermanë, përcjell ORAinfo.

Liverpool nuk e ka ndërmend ta shesë këtë lojtar

Bayern është i hapur për të dëgjuar propozimin e tyre të ardhshëm, megjithatë, dhe Barca pritet të bëjë një ofertë prej 40 milion € (34 milion £ / 42 milion dollarë) përpara dhe më shumë në dispozicion në bonuse./ORAinfo/