Kaq të shtrenjta i ka rrobat Renee

Presidenti Thaci: Iu hap rruga krijimit të qeverisë së re

A mund ta merrni me mend çmimin e rrobave të Renesë?

Nora dhe Roberti lirshëm mund të themi se janë çifti më i perfolur i vitit 2019-të.

Kjo për shkak se pikërisht në këtë vit i dhanë fund martesës e lidhjes se tyre 13 vjeçare, shkruan “Kosovarja”.

Megjithate dyshja e famshme kanë një vajzë, për lumturinë e të cilës po sakrifikojnë shumë si çdo prind tjetër.Hatri saj, ata po ia dalin të jetojnë ne harmoni edhe pse të ndarë.

E për bukuroshen e vogël nuk e kursejnë as luksin.

Ata janë në gjendje që ti gjejnë rrobat më të veçanta e pse jo edhe më të kushtueshmet.

Një një faqe në internet është zbuluar se sa kushton një veshje e Renesë, ku vetëm çizmet dhe jaknja kapin shifrën prej 830 eurove.

Presidenti Thaci: Iu hap rruga krijimit të qeverisë së re

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.
Per HOSTING Qe te krijoni nje webfaqe kliko ...
InterServer Web Hosting and VPS

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !