Kështu e befasuan Ariana e Ermali vajzën e madhe për ditëlindje

Ariana e Ermali e befasojnë vajzën e madhe për ditëlindje.

Çifti simpatik Ermali e Ariana janë shumë të dashur për publikun shqiptar.

Ermali i njohur si këngëtar, e Ariana si blogure arrijnë që gjithmonë të jenë cak i medieve rozë me postimet e tyre në rrjetet sociale, shkruan Kosovarja.

Nga dashuria e tyre lindën 4 fëmijë, 3 vajza dhe një djalë të cilët tashmë janë fytyra të njohura pasi publikojnë imazhe të shumta të tyre.

5 vite me parë erdhi në jetë vajza e tyre e parë Buna, për të cilën u gëzuan shumë duke u ndjerë të bekuar më një engjëll.

E sot, ata u kujdesen ta urojnë vajzën me fjalët më të bukura që ekzistojnë duke e befasuar e duke ia uruar më të mirat e botës.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !