Kështu u përshëndetën Hoti e Vuçiqi para takimit

Më të dashuruar se kurrë më parë, Lulja e Lirimi publikojnë pamje më të bukur së bashkuPërshendetja me bërryla mes Hotit dhe Vuçiqit para takimit. Më të dashuruar se kurrë më parë, Lulja e Lirimi publikojnë pamje më të bukur së bashku Është publikuar video në Bruksel të takimit ndërmjet kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hoti dhe presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, në kuadër të dialogut që ndërmjetësohet nga Bashkimi Evropian. Përshëndetja ndërmjet kryeministrit kosovar dhe presidentit serb ndodhi me bërryla. Më të dashuruar se kurrë më parë, Lulja e Lirimi publikojnë pamje më të bukur së bashku Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !