Këta janë shtatë kandidatët për deputetë të PDK-së nga Vushtrria

Shtatë kandidatë për deputetë të PDK’së nga Vushtrria.

Dega e PDK-së në Vushtrri ka bërë zgjedhjen e kandidatëve për deputetë nga dega e PDK-së në Vushtrri.

7 kandidatë nga Vushtrria që do t’i hyjnë garës deputetë nga radhët e Degës së PDK-së në Vushtrri.

Listën e ka bërë të ditur shefi i asamblistëve të PDK-së në Vushtrri, Ilmi Azemi, përmes një njoftimi në Facebook.

Ai ka thënë se nga Partia Demokratike e Kosovës, dega në Vushtrri, ka propozuar,. Kurtan Kajtazi, Xhevahire Izmaku, Ferit Idrizi, Isa Hajrizi, Jeton Salihu, Bajram Beqiri dhe Menduh Abazi.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !