Këto janë barnatoret që do të qëndrojnë të hapura sonte në Kosovë

Kërkohet dorëheqja e ministrave Vitia dhe Sveçla

Këto janë barnatoret kujdestare për sonte

Janë publikuar barnatoret që do të jenë kujdestare për sonte në Kosovë.

Kujdestaria e barnatoreve që do të jenë të hapura sonte në tërë territorin e vendit fillon nga ora 22:30 dhe përfundon në orën 07:00 të ditës së nesërme.

Në poshtë mund të mësoni se cilat farmaci do të jenë të hapura më 4 maj në tërë territorin e vendit.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !