Kida nuk e fshehë më, tregon gjoksin e saj të bërë operacion

Evropa “digjet” nga temperaturat e larta, në Francë arrin në 40 gradë

Kida, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Ani pse qysh në moshë të re u bë pjesë e skenës muzikore, Kida vazhdimisht ka sjellë këngë dhe hite të mëdha, shkruan ORAinfo.

Së fundmi është duke shijuar bashkëpunimin e suksesshëm që e solli me Dafina Zeqiri, këngë e cila për pak ditë mblodhi shumë klikime.

Kida gjithmonë është shquar për stilin e saj të veçantë në veshje, e këtë e ka dëshmuar edhe me foton e fundit ku është veshur e gjitha portokalli.

Gjoksi i saj tashmë i bërë bie shumë në sy./ORAinfo/

Evropa “digjet” nga temperaturat e larta, në Francë arrin në 40 gradë