Kjo është shtëpia dhe vetura luksoze e Arta Bajramit

​Një aeroplan i OKB-së arrin në Bejrut, u dërguan 20 tonë pajisje mjekësore

Arta Bajrami prezanton shtëpinë dhe veturën e saj luksoze.

Arta Bajrami ka vite që është pjesë e estradës shqiptare, shkruan GazetaBlic.Këngëtarja e cila numëron qindra projekte të realizuara, tashmë bën një jetë të mirë, duke qenë se agjenda e saj është mjaft e ngjeshur me koncerte.

E kjo ka bërë që t’i siguroj vetes dhe familjes së saj kushte të mira.Në Instagram, përmes një postimi ajo ka pozuar para shtëpisë së saj dhe veturës super luksoze të tipit BMW.

Ndryshe, Arta ka vite që është e martuar me Xhim Sekiraqën dhe së bashku kanë tre fëmijë, e ndërsa bashkëshorti i saj vetëm ditë më parë u bë njëri nga aksionerët e klubit futbollistik FC Prishtina.

​Një aeroplan i OKB-së arrin në Bejrut, u dërguan 20 tonë pajisje mjekësore

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !