Kjo është vila luksoze e Engjit në Brezovicë


Brenda vilës së Engjëllushës në Brezovicë.

Engjëllusha na tregoi në detaje se si kalon ajo një ditë të zakonshme.

Duke na rrëfyer edhe detaje nga jeta profesionale dhe personale, kamera e Prive mori rrugë për në Brezovicë.

Ajo hapi dyert e vilës për të na prezantuar ambientet e bukura.

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...