Kjo ndodh kur Lulja del në ‘mal’ me Safeten e Sahiden


Motrat Mustafa, janë artistet që pëlqehen shumë nga publiku.

Ato janë kohë të gjatë në skenë , por me këngët e hitet që kanë sjellë kanë gjithmonë në hap e kohën, përcjell ORAinfo.

Përveç jetës profesionale ato janë gra dhe nëna shumë të devotshme që kujdesen shumë për familjet e tyre.

Safetja dhe Sahidja se fundmi shfaqen në shoqërinë e motrës së tyre të vogël, Lules.

Të veshura sportive, ato po e shijojnë natyrën se bashku. /ORAinfo/


Mundesia me shume...
Pamje me shume...