Konfirmohet, ky lojtar i City-it do të transferohet te Barcelona

Ky lojtar shkëlqeu mbrëmë në skuadrën e Milanit

Raheem Sterling i ka thënë Pep Guardiolës se dëshiron të bashkohet me Barcelonën, zbulon The Sport.

Reprezentuesi anglez është lidhur me një lëvizje në Camp Nou kohët e fundit dhe është i etur për të bërë një ndryshim ambienti në janar, përcjell ORAinfo.

Ky lojtar shkëlqeu mbrëmë në skuadrën e Milanit

Guardiola thuhet se është i gatshëm të lërë Sterling të largohet, me një lëvizje huazimi që duket e mundshme./ORAinfo/

Lajme me shume...