Koronavirusi në Itali, ja bilanci i viktimave 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit në Itali u regjistruan 78 viktima të tjera, duke e çuar numrin total në 32,955.

Ndërsa është ulur dhe numri i rasteve të reja gjatë 24 orëve të fundit ku këtë të martë u regjistruan 397 të infektuar.

Gjithsej numërohen 230,555 të infektuar në të gjithë vendin.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !