Home / SHOWBIZ

SHOWBIZ

SHOWBIZ

Vajza e Shkurte Fejzës bëhet nuse, shikoni si po duket (Foto)

Gresa Behluli po bëhet nuse. Këngëtarja Gresa Behluli këtë muaj do ta kurorëzojë dashurinë e saj me martesë. Ajo e ka organizuar festën e beqarisë mes mikeshash dhe disa pamje janë publikuar në llogarinë e saj në Instagram. Për detaje të tjera rreth martesës së Gresës kishte folur më herët …

Read More »

Nuk përmbahet ‘Xhesika’, shfaqet pa riçipeta (Foto)

Arta Nitaj u bë e njohur në serialin “O Sa Mire” me rolin e saj si ‘Xhesika’. Ajo përveq talentit të aktrimit komentohet mjaft shumë edhe për stilin e saj të veqantë. Arta është mjaft aktive në rrjete sociale e sidomos në instgram ku pothuajse çdo ditë poston foto nga …

Read More »

Seksbomba filipinase reklamon trupin fantastik (Foto)

Daphne Joy është e lumtur që pranvera ka nisur. Dhe, për të dëshmuar se sa e gëzuar është për motin më të ngrohtë, modelja filipinase ka publikuar dy fotografi të reja në llogarinë e saj në Instagram. Seksbomba aziatike është shfaqur me një kostum joshës të larjes, teksa po shijonte …

Read More »