Home / SHOWBIZ

SHOWBIZ

SHOWBIZ

Brenda vilës luksoze të Zajmina Vasjarit (Foto)

Zaimina Vasjari është në një lidhje me biznesmenin Klodian Asllani prej disa vitesh. Çifti ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes, ata kanë gjithashtu edhe një vajzë, të quajtur Khloe. Megjithatë, këngëtarja ka qenë gjithmonë e rezervuar sa i përket jetës private. Ajo e ka mbajtur larg vëmendjes së mediave …

Read More »

10 femrat më të bukura në botë sipas shkencës (Foto)

Gjithçka rreth kësaj teme bazohet në filozofinë e lashtë greke të quajtur proporcioni Phi, të cilën Julian De Silva, profesor, e ka përdorur bashkë me ndihmën e sistemeve kompjuterike për të përcaktuar se cilat femra të njohura e kanë proporcionin ideal të fytyrës dhe simetrinë e duhur. Përderisa standardet e …

Read More »

Tayna vjen me video të nxehtë nga Tailanda (Video)

Ështrë ndër këngëtaret me të dashura për rinin shqiptare. Reperja e njohur Tayna tani po i kalon pushimet në Tailandë. Nga atje ajo ka publikuar foto të ndryshme. Autorja e shumë hiteve, Tayna, ka zgjedhur vendet e ngrohta për të pushuar në këto ditë të marsit. Ndërsa për t’i mbajtur …

Read More »

Sëmundja me të cilën po përballet Kim Kardashian (Foto)

Kim Kardashian flet për sëmundjen me të cilën po përballet. Kim Kardashian është hapur për betejën e saj të vazhdueshme me psoriazë. 38-vjeçarja ndau një fotografi në instastory të dielën në mëngjes, për të treguar fytyrën e saj. “Psoriazë në mëngjes”, ka shkruar ajo në foton e shtrirë në krevat, …

Read More »

Jonida Maliqi flet për pjesëmarrjen në Eurovision (Foto)

Amir Mjeku/T7 “Kohë të bukur, të ngarkuar dhe me shumë emocione pozitive”, kështu e përshkruan këtë periudhë kohore para “Eurovizion”-it, këngëtarja e cila do ta përfaqësojë shtetin shqiptar në këtë garë të madhe evropiane të këngës. Për emisionin #Gjesi në T7 Jonida Maliqi ka thënë se jeta e saj ka …

Read More »