Home / SHOWBIZ

SHOWBIZ

SHOWBIZ

Marina publikon një foto me Getin, por ja ku është vëmendja

Marina publikon një foto me Getin, por ja ku është vëmendja

Janë çifti më i përfolur në mediat rozë, fjala është për prezantuesen sexy Marina Vjollca dhe rep-artistin, Getoar Selimi që kanë kohë që janë në lidhje, përcjell ORAvip. Dyshja fantastike u martuan dhe duhet pranuar se dasma e tyre bëri bujë të madhe. Duket se Marina dhe Getti po përjetojnë …

Read More »

E tmerrshme, vritet me 10 plumba Osmani

E tmerrshme, vritet me 10 plumba Osmani

Seriali Më Fal po ka një shikueshmëri shumë të madhe, kjo për faktin se brenda tij trajtohen shumë tema transmeton ORAvip. Intrigues këtë telenovelë e bën edhe vdekjet e shumta që ndodhin. E një fat të tillë do ta ketë edhe i pari I Kozanëve, baba Osman që vritet nga …

Read More »