Home / SHOWBIZ

SHOWBIZ

SHOWBIZ

Laura Pausini shpërthen keq ndaj Beyonce-s

Kohët e fundit po përflitet mjaft për Koloseun e Romës dhe Beyonce-n në Itali, pasi këngëtarja amerikane ka kërkuar të xhirojë brenda amfiteatrit të famshëm një prej klipeve të saj. Fillimisht, Beyonce hasi kundërshtimin e Ministrisë së Kulturës italiane, po më pas institucioni dha dritën jeshile. Ndërkohë, opinioni publik italian është i ndarë në dysh, ku një pjesë janë dakord që artistja të xhirojë në Kolose, kurse një pjesë jo. Grupit “kundër” i është bashkangjitur edhe këngëtarja e famshme, Laura Pausini. Në një intervistë të dhënë së fundmi, Pausini është shprehur: “Beyonce-s i kanë mohuar xhirimet në Kolose? Shumë mirë! Nuk na duhet! Unë jam 44 vjeç dhe duhet të luaj gurët e fundit në skenë. Dhe e dua unë Koloseun e para. Më mirë ta përdorin italianët sesa të huajt”. Por, italiania nuk e ka lënë me kaq. Gjatë koncertit të saj në “Circus Maximus”, teksa po këndonte një prej këngëve të saj, ajo ndryshoi tekstin duke thënë: “Beyonce ma merr në g*jë, ti ke ventilatorë, kurse u..

Read More »

Luana Vjollca tërbon spanjollët, ja ç’bëjnë ata për moderatoren bukuroshe

Tre ditë më parë, moderatorja e njohur Luana Vjollca, ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Vetëm ty”. Out now #VetemTy Shijojeni sepse muzika eshte qejf! LINK IN BIO A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Jul 20, 2018 at 8:04am PDT Kjo këngë është pritur mjaft mirë nga publiku shqiptar, e cila ka arritur deri më tani gati 500 mijë shikime në Youtube. Por askush nuk e priste që fama e Luanës dhe kënga e saj të arrinin deri në shtetin spanjoll. Vetem ty tkam dasht.. A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Jul 22, 2018 at 11:34am PDT Moderatorja ka hedhur një video në profilin e saj në Instagram, e cila është regjistruar nga një klub në Spanjë, ku është vendosur kënga “Vetëm ty” e Luanës dhe njerëzit kërcejnë nën ritmet e saj. “’Vetëm ty’ në një club në Spanjë. Ma zbukurove ditën”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e saj dhe ka etiketuar shokun që ia ka dërguar videon. #VetemTy ne nje club ne Spanjeee Ma zbukurove diten @ben_kasemi A post shared by LUANA (@luanavjol..

Read More »

Rezarta Shkurta transformohet rrënjësisht, nuk do ta njihni këngëtaren me pamjen e re

Prej një kohe shumë të gjatë, sa s’mbahet mend, këngëtarja e famshme shqiptare, Rezarta Shkurta, ka qenë bionde. I gjithë publiku e ka identifikuar këngëtaren me këtë ngjyrë flokësh, por mesa duket, asaj i janë mërzitur dhe ka vendosur që të ndryshojë pamje. Nëpërmjet disa fotove në Instastory, Rezarta ka zbuluar se tashmë nuk është më bionde, por një brune mjaft simpatike. “Lamtumirë bionde”, ka shkruar ajo në foton ku duket që po lyen flokët, ndërkohë që nëpërmjet një fotoje tjetër, ka treguar se i ka errësuar goxha flokët, të cilat janë si në ngjyrë lajthi e hapur. The post Rezarta Shkurta transformohet rrënjësisht, nuk do ta njihni këngëtaren me pamjen e re appeared first on Zonë E Lirë.

Read More »

Nxjerr fushë gjoksin nga ballkoni, Kejvina Kthella i lë të gjithë meshkujt pa fjalë me foton e nxehtë

Velina e emisionit “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, është kthyer në një personazh mjaft të famshëm të showbiz-it shqiptar. A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on Jul 11, 2018 at 7:01am PDT Ajo është mjaft aktive në proflin e saj në Instagram, ku poston shpesh foto provokuese që marrin reagime të shumta nga fansat e saj. A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on Jul 8, 2018 at 9:17am PDT E pas fotove seksi me bikini nga plazhi, Kejvina ka postuar një tjetër foto të nxehtë që i ka lënë meshkujt pa fjalë. Ajo shfaqet sipër një ballkoni e veshur vetëm me të brendshme, ndërkohë që ka ulur rripat e reçipetave, duke ekspozuar kështu gjoksin e saj dhe format bombastike. A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on Jul 22, 2018 at 5:20am PDT The post Nxjerr fushë gjoksin nga ballkoni, Kejvina Kthella i lë të gjithë meshkujt pa fjalë me foton e nxehtë appeared first on Zonë E Lirë.

Read More »

Është mashkulli më i bukur turk edhe me 50 vjet, por pse nuk u martua Enderi?

Oğuz Galeli është emri i aktorit turk që ka famë edhe në Gjermani po aq sa në Turqi. Modeli i famshëm që fitoi popullaritet të madh edhe si aktor është falë serialit ‘Aci Hayat’, përcjell ORAinfo. Oguz është ndër meshkujt më të pashëm, prandaj edhe është ftuar nga shumë marka të njohura që të jetë pjesë e tyre. Mirëpo, Oguz edhe pse ka 50 vite nuk ka ndonjë martesë, por që shpesh është përfolur për afera dashurie./ORAinfo/

Read More »

Çka po ndodh me Norën, nuk po e heq nga trupi këtë veshje

Nora Istrefi është këngëtarja e cila më shumë se cilado tjetër dëshiron vëmendje përmes zhveshjes e veshjeve të shtrenjta. Mirëpo, një setër është e pëlqyera e Norës që nuk po di ta heq nga trupi, përcjell ORAinfo. Ajo thuajse në çdo postim të fundit shihet e veshur me të. Për më shumë shikoni Norën me setrën e saj që ka rënë në dashuri./ORAinfo/

Read More »

Ledri ‘shashtrisë’ femrat në pushime, ja çka ndodh kur ai nis të këndojë

Se është njëri nga reperët më të pëlqyer këtë e dëshmon Ledri Vula. Ai ka filluar sezonën e verës mbarë me këngë dhe bashkëpunime të shumta, e që përveç kësaj ai është goxha aktiv edhe në koncerte, shkruan lajmi. Në koncertin e fundit në një nga bregdetet shqiptare Vula shfaqet i rrethuar nga fansat të cilët kur ai fillon të k♪7ndojë, ato fillojnë të ‘dalldisen’, duke tundur të pasmet e tyre. Ledri vazhdon të jetë tejet i dashur për publikun e më së shumti për gjininë e bukur. “Mike”, është kënga e fundit e publikuar nga ai në duet me Elvanën dhe John Shahun.

Read More »

Sot është një zonjë e bukur, po nuk do ta njihni Ramizën kur ishte e re

Moderatorja e lajmeve të RTK-së, Ramize Murtezi-Shala është e njohur thuajse për çdo familje kosovare. Ajo shoqëroi publikun në lajmet qendrore të RTK-së dhe është shumë e dashur për ta, përcjell ORAinfo. Përveç se moderatore ajo në shtypin rozë përfolet edhe si një femër tejet atraktive. E këtyre komentimeve, Ramizja iu përgjigjet edhe me poza joshëse. Pozat e tilla shihet se i ka pasur shumë përzemër qysh në rini, ku një fotografi e vjetër e saj e dëshmon këtë. Me një pamje shumë më ndryshe e me një fotografi bardhë e zi, kjo është Ramizja e re./ORAinfo/

Read More »

Ndryshimi drastik i Erës, me flokë të gjata e kaçurrele nuk njihet

Era Istrefi që nga paraqitjet e saj në skenën muzikore ka ndryshuar pamjen e saj shumë herë. Këngëtarja që këndoi në Botërorin e 2018-ës, sot ka pasur një nostalgji për pamjen e saj prej biondeje e kaçurreleje, përcjell ORAinfo. Era ndonëse sot është një zeshkane tipike, ajo kohë më parë ka pasur një stil për të cilin sot u ndje krenare. Për më shumë shikoni postimin e Erës në Instagram./ORAinfo/

Read More »

Teuta publikon një foto me Adonisin, çifti me i bukur që keni parë

Teuta Krasniqi lirshëm mund të thuhet se është një nga aktoret më të suksesshme shqiptare. Ajo tash e sa vite është e pranishme në projekte të ndryshme filmike e në shfaqje teatrale, shkruan lajmi net. Së fundmi, aktorja Krasniqi ka qenë e pranishme në festivalin “Pri Fest” e cila ka sjell pamje nga atje së bashku me bashkëshortin, Adonisin. “Fotografia ime e preferuar”, ka shkruar ajo. Ajo duket mjaft elegante dhe në formë e cila shfaqet tejet e lumtur pranë bashkëshortit.

Read More »