Home / VIDEO

VIDEO

VIDEO

Ja lidhja e Sabri Fejzullahut me Morena Tarakun (VIDEO)

Sabri Fejzullahu në një intervistë në emisionin e Shpëtim Deskut ( n’Kosovë Show ) tregon se si do bëjnë duet me Morena Tarakun. Ai me shumë emocion tregon për afërsinë me babain e Morenës dhe me familjen e saj në përgjithësi. Kështu Sabri Fejzullahu bëri që të zhduket dilema në …

Read More »

Edhe pak vende të lira në Insomnia, FULL rezervime për Ledrin

Numër i madh i kërkesave 4 ditë para natës së 22 shtatorit, thirrje pafund në direksionin e Insomnia Disco Club. Rap artisti i mirënjohur dhe shumë i dashur për publikun, është mirëpritur nga të gjithë shqiptarët që jetojnë në Zvicër, përkatësisht në Lausanne dhe më gjerë. Me 22 shtator, Insomnia …

Read More »

Njihuni me super producentin e hiteve të fundit 🔥🙌🏻

Djaloshi nga Gjakova, Gzim Lazri (excutive chief of Diverse Music) po bënë mrekullira në botën shqiptare muzikore. Si një nga producentet më të talentuar në tregun muzikorë, hitet e tij marrin miliona klikime ne Youtube dhe shquhen si këng mjaftë të veçanta. Ai bashkpunon me yje të estradës shqiptare si: …

Read More »

Rezervime pa fund për Ledrin, ”dridhet” Zvicëra me 22 shtator

Numer rekord i rezervimeve po ndodhë në regjistrat e Insomnia Disco Club. Rap artisti i mirënjohur dhe shumë i dashur për publikun, është mirëpritur nga të gjithë shqiptarët që jetojnë në Zvicër, përkatësisht në Lausanne dhe më gjerë. Me 22 shtator, Insomnia Disco Club ka paralajmruar një natë shumë të …

Read More »

Hotel në ajër, brenda aeroplanit privat të sheikëve të Dubai

Hotel në ajër, brenda aeroplanit privat të sheikëve të Dubai

Një video e publikuar në Facebook nga faqja Dubai Unlimited, shfaq një aeroplan të pabesueshëm privat. Aeroplani privat duket sikur një hotel me pesë yje që fluturon në qiell, pasi interieri i tij të lë pa fjalë. Sheikët e Dubai bëjnë me të vërtetë fluturime të klasit botëror, transmeton Gazeta …

Read More »